Vadības programmatūra

 

Kas ir Digital Signage

Vienkārši sakot, tas ir vairāku dažādu digitālu displeju (LCD ekrānu, LED displeju, video sienu, projektoru) tīkls, kura vadībai caur internetu tiek izmantots dators, kas nodrošina Jūsu paziņojumu operatīvu, precīzu un efektīvi segmentētu pārraidi izvēlētai mērķa auditorijai.

 

SAUBAG Digital Signage programmnodrošinājums

SAUBAG Digital Signage tehnoloģija nodrošina:

  • vadīt katru monitoru atsevišķi vai vairāku displeju grupas jebkurā vietā pasaulē
  • iestādīt pārraidāmās informācijas, attēlu, video, audio mediju secību un parādīšanos vietu ekrānā vai tam paredzētā ekrāna daļā
  • savienoties ar Jūsu rīcībā jau esošajām datu bāzēm, piemēram, rindu sistēmām, mājas lapām, dažādiem laika grafikiem (satiksme, konferences, lekcijas, pieņemšanas un darba laiki)
  • papildināt ekrānu ar RSS plūsmas informāciju

Programmatūras sastāvdaļas:

  • SAUBAG Player (instalējama programmatūra uz OS W7)
  • SAUBAG manager (Software as a service) darbināms caur web pārlūku
 
SAUBAG PLAYER

SAUBAG Player uzdevums – atskaņot iepriekš sagatavotu saturu, kura piegāde notiek, izmantojot SAUBAG manager.

SAUBAG Player- atskaņo mediju failus (video, bildes), skrienošās rindas, laika ziņu prognozi, pulksteni, RSS feed, komunicē ar SAUBAG manager.

Atsevišķi vienojoties iespējams pievieno ārējās datu bāzes, kā rindu sistēmas, valūtas kurss, biržas indekss utt.

SAUBAG player ir brīvi instalējama programmatūra uz jebkura datora ar W7, attiecīgi datora jauda un komplektācija tiek piemeklēta atbilstoši paredzētās pārraidāmās informācijas raksturlielumiem.

 
SAUBAG MANAGER

SAUBAG manager uzdevums ir piegādāt nepieciešamo pārraidāmo informāciju uz SAUBAG Player. Izkārtot pārraidāmo informāciju ekrānā, sekot līdzi Media Player darbībai. Iestatīt Media Player izslēgšanās laiku (ieslēgšanās car PC BIOS uzstādījumiem)

Piekļuve izmantojot WEB pārlūku, kurš atbalsta Silverlight

text for link

KAS IR MŪSU BIZNESS

Mūsu bizness ir Jums izdevīgi risinājumi, kas veicina Jūsu biznesa izaugsmi!

Mūsu pamata ienākumi

Par katru lietoto Player licenci mēs prasām abonēšanas maksu. Jo vairāk Player licences Jūs lietojiet, jo lielāks ir Jūsu rēķins, bet, jo vairāk Jūs lietojiet, jo zemākas ir vienas vienības izmaksas. Jo vairāk mēs sadarbojamies, jo labāki nosacījumi sadarbībai.

Pievienotās vērtības ienākumi

Tie ir dažādi specifiski risinājumi tieši Jūsu vajadzībām.

Piemērs:

Ja Jums nepieciešamas papildus funkcijas, piem., nepieciešams, lai Player slēgtos pie Jūsu datu bāzes un pārraidītu datu bāzes informāciju ekrānos.

Ja Jūs vēlaties veikt mērījumus, kas skatījies un cik ilgi Jūsu ekrānā izvietotās reklāmas (aptuvenais vecums, dzimums) vai atkarībā no skatītāja mainīt reklāmas saturu.

Ienākumi no displejiem un to dizaina risinājumiem

Uzņēmums SAUBAG ražo speciāla dizaina interaktīvus risinājumus, sākot no iebūvējamiem displejiem 15-82” izmērā beidzot ar interaktīvām vitrīnām un brīvi stāvošiem digitāliem un dažādu formu interaktīviem objektiem.